Öğüt Bakliyat

Değerlerimiz

Değerlerimiz

>> Takım Oyunu
Yapılan bütün çalışmalar ve gerçekleşen bütün başarılar takım oyunu sonucudur. “Ben” yoktur, sadece «biz» vardır. Kişisel başarı değil, takım oyununa şahsi katkı vardır.

>> Saha Disiplini
İşimizle ve işimiz sonucu ürettiğimiz ürüne etki eden her türlü sürecin gerçekleştiği yer, iş sahasıdır. Bütün bu sahada, disiplinli hareket etmek ve profesyonel davranmak en önemli gerektir.

>> Vicdani Onay
Çalışmalarımız boyunca alacağımız her kararda, atacağımız her adımda; amirlerimizin tepkilerini, firmamızın karlılığını veya başarısızlık olasılığımızı değil; vicdani onayımızı sorgulamalıyız. Vicdanımızda onaylanmayan her adıma karşı durmalı ve vicdanımızın gerek gördüğü kararı almakta çekinmemeliyiz.

>> Değişime Açıklık
Sürekli değişen iş dünyası ve tüketici beklentileri içerisinde daha iyi hizmet verebilmek ve gelişebilmek adına değişime ayak uydurmalı ve değişimin yanında olmalıyız.

1000
ton yıllık üretim
1
farklı müşteri
1000
ilde hizmet
1
yıllık tecrübe
Gıda Güvenliğine Yüksek Önem

Üretim süreçlerinde gıda güvenliği ilk koşullarımızdan biridir. Gıda güvenliğine önem vermek siz değerli müşterilerimizin sağlığını tehdit edecek tüm yabancı etkenlerden uzak üretim yapmamızı gerektirmektedir. Kalite ve sağlık koşullarına tam uygunluk sağlamaktayız. Tüm hammeddelerimizin kalite standartlarımıza uygunluk koşulunu sağlaması gerekmektedir. Bu seçimlerde yüksek titizlik göstererek, standartlarımıza uygunluğu bulunmayan hammedeleri reddetmekteyiz.

El Değmeden Üretim

Tüm aşamalar özellikle kontrol altında tutulmakta ve en sağlıklı koşullara uygun bir ortamda üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin kendine has renginin ve doğallığının bozulmaması için herhangi bir katkı maddesi ve renklendirici kesinlikle kullanmamaktayız. Tüm süreçler el değmeden işlenmektedir. Öğüt Bakliyat ürünlerinin doğallığı ve kalitesi yıllar boyu değişmez bir bütündür.