Öğüt Bakliyat

Kalite & Çevre

Kalite & Çevre

>> Kalite, çevre, iş güvenliği, helal ve gıda güvenliği ile ilgili yürürlükteki ulusal ve uluslararası mevzuat hükümlerine riayet etmek,

>> Tüm çalışanları eğiterek bilinçlendirmek,

>> Yönetim sistemleri şartlarına uymak, yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmek,

>> Çalışma ortamı ve şartlarını iş güvenliği açısından iyileştirici çalışmalar yapmak,

>> Çevreye zarar vermeyen teknoloji ve yöntemler araştırmak, kullanmak,

>> Doğal kaynakları mümkün olan en verimli şekilde kullanmak,

>> Toplumsal sorumluluk bilinci ve çalışan personelin desteği ile tedarikçi ve müşterileri bilinçlendirmek sureti ile koruyucu yaklaşımı ve sürekli iyileştirmeyi ilke edinmek,

>> Müşteri memnuniyeti ve beklentilerini değerlendirerek en üst seviyede tutmak,

>> Hijyenik koşullarda, güvenli, doğal, helal ve sağlıklı ürünler üreterek, tüketicinin güvenini kazanmak ve kalitemizi en iyi seviyede tutmak.

Yüksek Kalite ve Standart

Üretimin farklı aşamalarında uyguladığımız kalite standartları kontrolleri, alınan örneklerin laboratuar ortamında kimsyasal, mikrobiyolojik ve fiziksel analizlere tabi tutulmaktadır. Öğüt Bakliyat olarak yüksek kalite standartlarımızı her daim korumaktayız. Titizliğimizi üretim yapan çiftçiye kadar yansıtmakta ve kaliteli ürün üretimini ilk sürece kadar taşımaktayız. Kaliteli ürün üretimini benimseyen tüm aşamalar, en kaliteli ürünü sofranıza kadar taşımaktadır. Bu vizyonda ilerleyerek aldığımız kalite ödülleri bunun bir göstergesidir.

Güncel Teknoloji

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün fabrikamızda kullandığımız teknolojiyi sürekli yenilikçi bir vizyonla güncel tutmaya önem göstermekteyiz. Dolayası ile üretimlerimizde teknolojinin en gelişmiş modelini kullanmaktayız. Öğüt Bakliyat ürünleri fabrikamızda tamamı krom nikel paslanmas çelik makineler ile üretilmektedir.