Öğüt Bakliyat

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini daim kılmak ve sektörde lider marka olup tüketicilere kaliteyi ucuza sunmak. Sektörde, sürekli güçlü bir marka olarak kalmak ve sektörün lokomotif kuruluşu olmak.

Tüketicilerimizin sağlıklı yaşamına doğal ürünlerimizle katkı sağlarken, tedarik zincirimizdeki iş ortaklarımızla birliktelik içerisinde doğamızı korumak ve geliştirmek, sürdürülebilir ve geliştirilebilir tarım politikalarına katkı sağlamaktır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olmasını sağlamak ve ötesine geçmek. Kaliteyi “Öğüt” ile bütünleştirmek. Güçlü bir yapıya sahip olup rakiplerden farklı olmak. Tüketici değerlerine daima sahip çıkmak.

Dünya’nın her köşesindeki tüketicilerimize güvenle tüketebileceği, lezzetini takdir edeceği, huzurla paylaşacağı doğal, sağlıklı ve leziz ürünler sunmaktır.

Doğallık ve Kalite

Tüm aşamalar özellikle kontrol altında tutulmakta ve en sağlıklı koşullara uygun bir ortamda üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin kendine has renginin ve doğallığının bozulmaması için herhangi bir katkı maddesi ve renklendirici kesinlikle kullanmamaktayız. Tüm süreçler el değmeden işlenmektedir. Öğüt Bakliyat ürünlerinin doğallığı ve kalitesi yıllar boyu değişmez bir bütündür.

Üretimde Son Teknoloji

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün fabrikamızda kullandığımız teknolojiyi sürekli yenilikçi bir vizyonla güncel tutmaya önem göstermekteyiz. Dolayası ile üretimlerimizde teknolojinin en gelişmiş modelini kullanmaktayız. Öğüt Bakliyat ürünleri fabrikamızda tamamı krom nikel paslanmas çelik makineler ile üretilmektedir.